Odblaskowa Szkoła

Nasza szkoła bierze udział w pilotażowym programie pt:”Odblaskowa szkoła”2023 organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach.🚔 Program ma na celu zapoznanie dzieci z przepisami i zasadami ruchu drogowego.
Dzięki współpracy z funkcjonariuszami Straży Miejskiej w Chorzowie udało się zorganizować prelekcje 02.10.23r. dla klas 1-3 na temat bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Wykorzystano do tego komputer BOOBY.
Ponadto, uczniowie mieli możliwość zobaczyć poprzez tubę jak widać odblaski nocą i jak wpływają one na bezpieczeństwo pieszych.
Serdecznie dziękujemy funkcjonariuszom Straży Miejskiej w Chorzowie za tak interesujące zajęcia oraz upominki dla każdego uczestnika😉🙋‍♂️🙋‍♀️