Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa – Mądre bajki

Mądre bajki – pozytywne myślenie.
Uczniowie klasy 3b wzięli udział w wydarzeniu czytelniczym , podczas którego wysłuchali barwnych opowieści dla dzieci o ludziach oraz zwierzętach przeżywających przygody, które wymagają pozytywnego myślenia!
Bohaterowie zmagają się z sytuacjami i przeszkodami, które mogą spotkać każdego z nas. Mądre bajki podszeptują najlepsze z możliwych rozwiązań.

Dzieci wykonały pracę plastyczną z wybranego fragmentu bajki. Wyróżniono prace Mileny Stompel , Leny Baron , Aliny i Vitaliny Mordiukovych. Uczennice otrzymały nagrody podarowane przez stację benzynową Circle K z Chorzowa Batorego, której serdecznie dziękujemy.

Nowość książkowa Agnieszki Antosiewicz została zakupiona z funduszy NPRC i znajduje się w bibliotece szkolnej.