Festyn środowiskowy RAZEM MOŻEMY WIELE

11 września 2024 r. w godzinach popołudniowych Szkoła podstawowa nr 14 i Przedszkole nr 8 zorganizowały festyn środowiskowy RAZEM MOŻEMY WIELE. W czasie festynu uczestnicy brali udział w licznych konkurencjach sportowych i artystycznych. Zawody dotyczyły zarówno występów indywidualnych jak i rodzinnych.
Swoją obecnością zaszczycili nas: zastępca Prezydenta Miasta- p. Jacek Króliczek oraz Dyrektor Wydziału Edukacji- p. Beata Kabza.
Pogoda dopisywała, humory też, zabawa była więc wyśmienita. Uczestnicy poszczególnych konkurencji zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, za które dziękujemy wszystkim sponsorom.
W czasie zabawy zachęcaliśmy też chorzowian do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego na projekt inwestycyjny nr 14 zaproponowany przez naszą szkołę: STREFA ZABAWY I SPORTU.
Festyn został uświetniony przez obecność policjantów z Komendy Miejskiej Policji z Chorzowa oraz strażaków z chorzowskiej Straży Pożarnej, którzy pokazywali maluchom swoje samochody, mundury, odpowiadali na pytania. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.
Równie duże podziękowania kierujemy do wszystkich rodziców, dzięki którym każdy uczestnik mógł skorzystać z pysznego poczęstunku.

Mamy nadzieję spotykać się również na kolejnych festynach.