Drodzy Rodzice,
Z wielką wdzięcznością i wzruszeniem pragnę podziękować Wam za wspólnie spędzone lata. Wasze wsparcie, zaufanie i zaangażowanie były nieocenione w naszej wspólnej pracy na rzecz edukacji Waszych dzieci. Dzięki Wam każdy dzień w szkole był pełen radości, wyzwań i satysfakcji.
Odejście ze szkoły jest dla mnie momentem pełnym refleksji, ale również ogromnej wdzięczności za to, że mogłem być częścią życia Waszych dzieci. Ich postępy, sukcesy i uśmiechy były dla mnie najpiękniejszą nagrodą.
Życzę Wam i Waszym pociechom dalszych sukcesów, spełnienia marzeń i nieustającej radości
z odkrywania świata. Mam nadzieję, że wszystko, co razem zbudowaliśmy, przyniesie owoce w przyszłości.
Z wyrazami szacunku i wdzięczności, Joanna Pietrek Może jeszcze się spotkamy w innych placówkach oświatowych, ponieważ nadal będę aktywna zawodowo. 🥰🥰🤣