III Miejska Konferencja AUTYZM-ZACZNIJMY DZIAŁAĆ RAZEM

18 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 14 odbyła się III Miejska Konferencja AUTYZM-ZACZNIJMY DZIAŁAĆ RAZEM. Jej organizacja była możliwa dzięki środkom pozyskanym z Budżetu Obywatelskiego.

Zaproszenie na konferencję przyjęła Wicekurator Oświaty w Katowicach, Dyrektor Wydzialu Edukacji- Beata Kabza, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej-Robert Matysiak oraz dyrektorzy chorzowskich szkół i przedszkoli.

Serdecznie dziękujemy prof. Szpunar, dr Pomorskiej za przeprowadzenie fantastycznych, inspirujących wykładów, pp. Jonczy-Adamskiej i Włodarczyk-Skórzak, p. Adler, p. Klarenbach, p. Jańczyk i Topór, p. Kucie za interesujące, ciekawe warsztaty.

Bardzo dziękujemy również naszym niesamowitym paniom kucharkom, które zadbały o żołądki uczestników konferencji. 💙